• Spotkanie z pisarką

• 26 września gościliśmy w przedszkolu panią Martynę Broda, autorkę książeczek dla dzieci i rodziców ,,Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla dzieci.” Książki stanowią zbiór pięknie zilustrowanych historii umożliwiających dzieciom wejście w stan głębokiego relaksu, wraz z instrukcją przeprowadzania relaksacji i propozycjami ich modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb. Polecamy Rodzicom książeczki dla małych i trochę starszych dzieci.

• Międzynarodowy Dzień Muzyki

• W dniu 29.09.2022 w naszym przedszkolu gościła Pani Justyna O.,która wspólnie z dziećmi świętowała Międzynarodowy Dzień Muzyki. Przedszkolaki dowiedziały się jak zbudowane są skrzypce oraz posłuchały kilku znanych utworów zagranych na tym instrumencie. Spotkanie zakończył wspólny śpiew piosenki "Stary niedźwiedź z podkładem na skrzypcach.

• Spotkanie z Policjantem

• W dniu 26.09.2022 odwiedził nasze przedszkole piesek Sznupek wraz ze swoją panią - Panią Policjantką. Przekazali oni wielce cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa dzieci i dorosłych.

• Czas wycieczek

• Wrzesień i październik to czas, kiedy przedszkolaki jeżdżą na wycieczki. Motylki i Raczki wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa agroturystycznego „Pod Skałką”.To wyjątkowe miejsce, położone w malowniczym makroregionie geograficznym – Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Przybynów. Niepowtarzalną, sielską atmosferę tworzy doskonale zachowany skansen Wsi Jurajskiej, swoisty wehikuł czasu do dawnej, polskiej wsi.

Wycieczka była bardzo ciekawa i wartościowa.

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA !