• Międzyprzedszkolny turniej "Kocham Cię Polsko"

• Święta Majowe za nami a w naszym przedszkolu w dniu dzisiejszym tj. 7.05.2024 odbył się Miedzyprzedszkolny Turniej Wiedzy „Kocham Cię Polsko”. W turnieju rywalizowały ze sobą następujące przedszkola: Przedszkole Miejskie nr 3, Przedszkole Miejskie nr 22, Przedszkole Miejskie nr 25,Przedszkole Miejskie nr 29 i nasze przedszkole.Dzieci wykazały się bogatą wiedzą na temat naszej Ojczyzny i symboli narodowych.Jury zgodnie przyznało wszystkim przedszkolakom pierwsze miejsca. Uatrakcyjnieniem turnieju były występy przedszkolaków z naszej placówki .Dzieci zaprezentowały tańce ludowe,wiersze patriotyczne i piosenki o Polsce. Spotkanie dzieci z okolicznych przedszkoli było miłą okazją do zacieśnienia współpracy w środowisku lokalnym. Dzisiejsze występy i turniej były zrealizowane w ramach Międzynarodowych Projektów Edukacyjnych „Piękna nasza Polska cała” i „Z kulturą mi do twarzy”. Głownymi celami imprezy było kształtowanie postaw patriotycznych,poczucia przynależności do kraju i uwrażliwienie na piękno Polski - naszej ojczyzny.