• Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online nt.:

NEUROBIOLOGIA KONFLIKTU Z NASTOLATKIEM.
          DLACZEGO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ WŁASNE DZIECKO?

Data i godzina realizacji szkolenia: 13.11.2023 r. (poniedziałek) godz. 17.30

Zapraszamy na wykład interaktywny online dla rodziców

Adresaci: nauczyciele z sosnowieckich szkół i przedszkoli, rodzice

Prowadzący szkolenie: dr Marek Kaczmarzyk, prof. UŚ

Czas trwania szkolenia: 3 godziny dydaktyczne

Program szkolenia:

Powszechne, zarówno w domach jak i w szkołach, problemy z nastolatkami przypisujemy najczęściej ich wychowaniu, rodzicielskim błędom albo po prostu ich złośliwości. Powoduje to najczęściej otwartą niechęć i buntu podopiecznych. Odkrycia neurobiologii rozwojowej wyjaśniają jednak część tych zjawisk jako obiektywne następstwo naturalnych zmian w strukturze mózgu młodych ludzi.
          W trakcie szkolenia poznasz nieoczekiwane źródła konfliktu z nastolatkami co pozwoli łatwiej znieść to, co często nieuniknione.

Miejsce – szkolenie ONLINE, na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link do platformy (prosimy o sprawdzenie SPAM-u).

Warunki techniczne udziału w szkoleniu:
          Dostęp do internetu. Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści),
          choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar. Zaleca się korzystać z najaktualniejszych wersji przeglądarek.

Szkolenie finansowe ze środków Gminy Sosnowiec w ramach Gminnego Programu
          Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii

Formularz zgłoszeniowy dla rodziców: