• POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ

• Dnia 24.04.2024 r. w naszym przedszkolu odbył się pokaz mody ekologicznej. Poprzedzony był on przedstawieniem ekologicznym przygotowanym przez nauczycieli z grupy Motylki, Biedronki i Raczki. Następnie dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały bardzo pomysłowe stroje wykonane wraz z rodzicami z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu: m. in. kartony, worki, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe i inne. Przedszkolaki doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek, a także udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Dziękujemy za zaangażowanie w wydarzenie.

• NASI TANCERZE!

• Kuba S., Julia M., Julia P., Maja D., Lena D. i Marysia B. z grupy "Wróbelki" reprezentowali nasze przedszkole podczas jubileuszowej X Edycji Międzyprzedszkolnego Turnieju Nowoczesnych Form Tanecznych "Taniec Poplątaniec" w Przedszkolu Miejskim nr 51 w Sosnowcu. Dzieci tak potańczyły, że statuetkę dla przedszkola wywalczyły. Występ udany, nowe umiejętności zdobyte i zaprezentowaliśmy się w środowisku lokalnym. Przedszkole bierze udział w tym turnieju od początku jego istnienia, a przygotowywać każdorazowo dzieci ma przyjemność p. Justyna. Gratulujemy tancerzom i dziękujemy za reprezentowanie przedszkola, a statuetka dołączy do dziewięciu poprzednich i stanie w gablocie na honorowym miejscu.