• Koło RADOSNY RUCH DO MUZYKI
        Koło prowadzone jest na podstawie programu własnego edukacji muzyczno-ruchowej „Radosny Ruch do Muzyki” dla dzieci 5,6 letnich

w poniedziałki w roku szkolnym 2022/2023
        Prowadząca – mgr Justyna Soswa

Opis zajęć:
        Zajęcia dodatkowe, bezpłatne, odbywają się raz w tygodniu po pół godziny. Celem zajęć jest m.in. kształtowanie poczucia rytmu, umuzykalnienie, zapoznanie z różnymi rodzajami tańców, wyzwalanie ekspresji ruchowej, zaspokojenie naturalnej potrzeby ruchu, rozwijanie indywidualnych zdolności, doskonalenie i harmonizowanie ruchów, kształtowanie orientacji przestrzennej i ruchowej, czerpanie satysfakcji z ruchu do muzyki i rezultatów działania.

Opis dokonań:
        Od kilku lat bierzemy udział w turniejach, festiwalach tanecznych miedzyprzedszkolnych i miejskich; ponadto występujemy podczas uroczystości przedszkolnych, m.in.: Festyn Rodzinny, imprez okolicznościowych.