• Międzyprzedszkolny konkurs „Zima w poezji dziecięcej”

• Reprezentacja dzieci z naszego przedszkola rywalizowała z dziećmi z sosnowieckich placówek w konkursie recytatorskim „Zima w poezji dziecięcej”. Po konkursie w naszym przedszkolu dzieci wiedziały już jak zaprezentować się na scenie.Jury nagrodziło wszystkich występujących gromkimi brawami i przyznało wszystkim równorzędne pierwsze miejsca. Wielkie gratulacje dla naszych małych artystów.

• Konkurs recytatorski

• W dniu 22.02.2024 odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski „Zima wierszem malowana”. Mali artyści mieli okazję zaprezentować wiersze o tematyce zimowej przed dużą publicznością.Dało się wyczuć tremę, lecz mimo to występy bardzo podobały się widowni i jury.

I miejsce zajęła Tosia D. ze Skowronków

II miejsce zajął Kuba S. z Wróbelków

III miejsce zajęła Maja D. z Misiów.

Jury doceniło występy wszystkich występujących i nagrodziło ich dyplomami i nagrodami.

Pozostali uczestnicy to:

Amelka D. i Ada B. z Biedronek

Marcel E. z Kukułek

Martynka R. z Żuczków

Hania B. z Żabek i

Tosia J. z Motylków.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki: p.Krystyna,p.Agnieszka i p.Sabina.

• DNI ADAPTACYJNE

• W dniach od 5 do 8 lutego odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia adaptacyjne dla małych dzieci, których rodzice rozważają zapisanie swoich pociech do naszej placówki. Zajęcia miały na celu przybliżenie dzieciom i ich rodzicom przedszkola zanim do niego przyjdą. Dzieci i ich rodzice uczestniczyli w zajęciach parateatralnych, plastycznych, muzycznych i zabawach badawczych - eksperymentach. Dodatkowo 5 lutego odbył się dzień otwarty, podczas którego rodzice spotkali się z Panią Dyrektor, która odpowiedziała na wszystkie pytania związane z rekrutacją oraz nt. organizacji i przygotowania do pierwszego przekroczenia progu przedszkola przez maluchy.