• Motylki 5-latki

• Nauczycielki:

mgr Kazimiera Majewska

mgr Sabina Gawor

3 latki                                                                                 4 latki

• Rok szkolny 2023/2024

• Ekologiczny pokaz mody

• Spotkanie z Panią Biolog

• Dnia 14.03.2024 grupę Motylki odwiedziła Pani Aneta Glanas, która z zawodu jest biologiem i przeprowadziła dla dzieci bardzo ciekawe zajęcia. Zapoznała ich z domami różnych zwierząt, budową i sposobem odżywiania. Pokazała również jak wygląda mikroskop i jak dokładnie można pod nim obserwować przeróżne rzeczy. Bardzo dziękujemy Pani Anecie za przekazanie obszernej wiedzy i niezwykle ciekawą lekcję dla naszych przedszkolaków.

• Rodzinne warsztaty zdobienia pierników.

• W piątek 15 grudnia 2023 roku w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w grupie ,,Motylki’’ obyły się rodzinne warsztaty zdobienia pierników.

Za poświęcony czas i zaangażowanie serdecznie dziękujemy!

• Pierwsze zabawy na śniegu

• Dzień z piżamie

• Wycieczka

• Każdy dzień ma szansę stać się radosnym i kolorowym

Motylki i Skowronki pojechały w dniu 21.09.2023 na wycieczkę autokarową do Parku Przygód i Atrakcji Alele w Wilkowicach. Pogoda dopisała i humory również, więc dzieci spędziły miło czas.To miejsce zapamiętają wszyscy na długo.

• Rok szkolny 2022/2023

• Zakończenie projektu "Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy"

• Kończymy już tegoroczną edycję projektu z ulubioną Kicią.Na zakończenie Kicia zorganizowała dzieciom Dzień Spotru pod hasłem "Sport to zdrowie Kicia Kocia Ci to powie".

Za całoroczną realizację poszczególnych zadań grupa Motylki i przedszkole otrzymały certyfikaty.

• Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, czyli Dzień Kolorowej Skarpetki

• Zajęcia w bibliotece

• Wycieczka do Groty solnej

• Dzień Dinozaura 27.02

• Walentynki 2023

• Bal karnawałowy 2023

• Udział Motylków w akademii z okazji Święta Niepodległości

• Dzień Postaci z Bajek

• Ogólnopolska akcja "Dzień w piżamie - obudź w sobie anioła"

• Celem tej akcji było promowanie postawy prozdrowotnej i empatycznej, a także wsparcie dzieci na oddziałach onkologii. Piżama stała się symbolem solidarności z osobami przebywającymi w szpitalach. Wydarzenie miało charakter charytatwyny i zachęcało uczestników do wsparcia zbiórki na rehablitację dzieci po chorobie nowotworowej i wsparcie podczas leczenia. "Motylkom" udało się uzbierać 133,93 zł.

• Jesień w grupie Motylki i realizacja zadania z projektu "Zabawa sztuką" malowanie nietypowym pędzlem" - jesienne drzewo malowane pomponikami

• Spotkanie z policjantem-26.09.2022

• Dzień spadającego liścia - 23.09.2022

• Wycieczka do Przybynowa

• Akcja Sprzątanie Świata

• 15.09.2022-Dzień Kropki

• Rok szkolny 2021/2022

• Wycieczka do Kroczyc

• Spotkanie z policjantami

• Kubusiowi przyjaciele natury

• Orbitek-mobilne planetarium

• Spotkanie z ratownikami medycznymi

• Kubusiowi przyjaciele natury

• Akcja wirusoochrona

• Powitanie wiosny

• Dzień Postaci z Bajek

• Bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta, "Dzień Postaci z Bajek" obchodzimy 5 listopada i jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disneya, chyba najbardziej znanego producenta bajek. Tak w Motylkach obchodziliśmy to święto.

• Hallowen w Motylkach

• Wirusoochrona

• Rok szkolny 2021/2022

• Czy wy wiecie,czy wy wiecie, że Motylki robią najlepszą sałatkę na świecie?