• Raczki 5-latki

• Nauczycielki:

mgr Natalia Miłoch

mgr Agnieszka Labicka

3 latki                                                                                  4 latki

• Rok szkolny 2023/2024

• Udział Raczków w obchodach świąt majowych

• Dzień matematyki w grupie Raczki.

• Dzień Kobiet 2024

• Dzień dinozaura

• Bal karnawałowy 2024

• "Ucho" w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie

•  W dniu 17 stycznia grupa Raczki brała udział w spektaklu pt. "Ucho" w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Sztuka bardzo nam się podobała, a przekaz jaki z niej płynie uwrażliwia na potrzeby innych osób wokół nas.

• Zima lubi dzieci najbardziej na świecie

• Zabawa mikołajkowa Raczków

• Dzień w piżamie

• Rok szkolny 2022/2023

• Kwiatki, bratki i stokrotki kolorowe i pachnące, malowane słońcem.

• Wycieczka do Groty solnej

• Dzień pizzy w Biedronkach

• Bal karnawałowy 2023

• Święto Niepodległości

• W ramach projektu "Piękna nasza Polska cała" grupa Biedronek zorganizowała uroczystą akademię z okazji Święta Niepodległości.

• Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w grupie Biedronki

• Witajcie w naszej bajce,
        Słoń zagra na fujarce,
        Pinokio nam zaśpiewa,
        Zatańczą wkoło drzewa.
      • Ogólnopolska akcja "Dzień w piżamie - obudź w sobie anioła"

• Celem tej akcji było promowanie postawy prozdrowotnej i empatycznej, a także wsparcie dzieci na oddziałach onkologii. Piżama stała się symbolem solidarności z osobami przebywającymi w szpitalach. Wydarzenie miało charakter charytatwyny i zachęcało uczestników do wsparcia zbiórki na rehablitację dzieci po chorobie nowotworowej i wsparcie podczas leczenia. "Biedronkom" udało się uzbierać 68 zł.

• Grupa Biedronki w Teatrze Zagłębia na spektaklu "Szewczyk Dratewka".

• Grupa Biedronki obchodziła Dzień Drzewa w Bibliotece Miejskiej

• Dzień spadającego liścia - 23.09.2022

• Dzień Przedszkolaka-malowanie buzi i balonowe zabawy w grupie.

• Akcja Sprzątanie Świata

• 15.09.2022 - Dzień Kropki

• Rok szkolny 2021/2022

• Sadzenie ziół w grupie Biedronek

• Piękna nasza Polska cała

• Grupa Biedronki zrealizowała zadanie z międzynarodowego projektu Piękna nasza Polska cała pt. „Tydzień Mody Patriotycznej”. Dzieci w czasie realizacji zadania malowały flagi swoich państw, nauczyły się wiersza Cz. Janczarskiego „Barwy ojczyste” oraz „Katechizm polskiego dziecka” W. Bełzy, zaznaczyły na mapie Europy swoją ojczyznę oraz uczestniczyły w pokazie mody, na której prezentowały stroje w barwach swojego kraju oraz stroje ludowych i piłkarskie. Przedszkolaki oglądały również film edukacyjny „Polak Mały” dotyczący powstania państwa polskiego i symboli narodowych oraz „Ola i Ukraina” o zwyczajach i kulturze tego kraju. Na koniec wysłuchały hymn polski i ukraiński.

• Pasowanie na przedszkolaka

• Dzień Kolorów- zajęcia w bibliotece

• "Sałatka owocowa"- zajęcia kulinarne w grupie Biedronki

• Dzień Babci i Dziadka 2022

• Trójkąty, koła i prostokąty

• Podczas zajęć dzieci utrwalały kształt i nazwy figur geometrycznych, miały też okazję namalować na folii poznane figury, z których powstały piękne świąteczne choinki.

• Wróbelki w karmniku

• Biedronki na zajęciach dydaktycznych uczyły się jak pomagać ptakom w zimie, przeliczały ptaszki w karmniku, wykonały też pracę plastyczną stemplując farbami emblematy wróbelków.

• Jak Biedronki malowały bałwanka

• Mali piekarze

• 16 października obchodzimy Światowy Dzień Chleba.  W ramach projektu edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała" nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy Biedronki uczestniczyły w zajęciach podczas, których zapoznały się z etapami przygotowania i upieczenia chleba. Dzieci z niecierpliwością czekały na degustację i ze smakiem zajadały każdą kromkę. A skoro chleb jest symbolem polskiej życzliwości i gościnności to poczęstowaliśmy nim naszych sąsiadów z grupy Motylki.

• Nagłówek