Komisja konkursowa dokonała szczegółowej oceny wszystkich nadesłanych prac, przyznając punkty zgodnie z przyjętymi kryteriami. Ocenie podlegały przede wszystkim pomysłowość i kreatywność wykonania zabawki, estetyka i staranność pracy oraz stopień zaangażowania dziecka i rodzica we wspólne działanie. Nadesłane prace zachwyciły różnorodnością pomysłów, twórczym podejściem do tematu oraz widoczną radością ze wspólnie spędzonego czasu.
Po podsumowaniu punktów wyłoniono laureatów:
I miejsce: Matylda Z.
II miejsce: Antonina A., Witold A.
III miejsce: Mikołaj Z.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy rodzicom i dzieciom za ogromne zaangażowanie, kreatywność i piękny przykład budowania więzi poprzez wspólną, twórczą zabawę.
Dla laureatów nagrody wraz z dyplomami i podziękowaniami wyślemy pocztą, z kolei dla pozostałych uczestników konkursu dyplomy i podziękowania dla nauczycieli są do pobrania w załączniku.